KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10312031
nr 1031 2031
Anne-Lie Larsson Ljung
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Anne-Lie Larsson Ljung (f. 1957), monogramsignerad AL, signerad a tergo, 2004, olja på trä, 17x22 cm
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 april 2016
kl 20:52:25
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Anne-Lie Larsson Ljung
Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung